"> Ruszyły zapisy na V Cross Ozimski „Pagórace” – Biegające Opolskie

Ruszyły zapisy na V Cross Ozimski „Pagórace”

Dokładnie tydzień temu ruszyły zapisy na kolejną edycję Crossu Ozimskiego. Jego jubileuszowa piąta już edycja odbędzie się w ozimskim lesie już 19 kwietnia.

Dla biegaczy którzy, w dniu startu pojawią się na boisku przy szkole organizatorzy przygotują wiele atrakcji i wyjątkową rodzinną wręcz atmosferę.

Podobnie jak w poprzednich edycjach trasa jaką będą mieli do przebycia biegacze będzie prowadzić urokliwymi obfitującymi w pagóry ścieżkami ozimskiego lasu. Start oraz meta znajdować się będą tradycyjnie na boisku przy Gminnym Zespole Szkół w Ozimku przy ulicy Korczaka. Dystans biegu to 10.5 km

Ozimski bieg z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród biegaczy. Po tygodniu od uruchomienia zapisów na liście startowej widnieje już 120 osób.Biegacze chcący się zapisać muszą się spieszyć. Limit uczestników to tylko 250 osób. Zapisy na bieg dostępne są POD TYM LINKIEM

Dla chcących zapoznać się z trasa oraz potrenować na trasie V Crossu Ozimskiego Pagórace w niedzielę o godzinie 9 organizowane są cotygodniowe treningi. Szczegóły na fanpage`u organizatora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *