"> Turawska Siódemka – nowy cykl biegów przełajowych – Biegające Opolskie

Turawska Siódemka – nowy cykl biegów przełajowych

Pod koniec marca na opolszczyźnie wystartuje nowy cykl biegów „Turawska Siódemka” . Bieg będzie miał dwie edycje wiosenną oraz letnią. Ta pierwsza wystartuje 29 marca o godzinie 11. Na edycję jesienną musimy poczekać do 25 października.

Turawska siódemka wystartuje w Zawadzie w pobliżu drogi serwisowej obwodnicy Opola. Jak informują organizatorzy trasa biegu jest bardzo przyjemna prowadzi leśnymi oraz gruntowymi ścieżkami. Na trasie znajdują się też niespodzianki, o których organizatorzy na razie nie chcą informować. Gwarantują za to dobrą zabawę i w korzystnych warunkach pogodowych „trochę błotka”. Dystans biegu to „na razie” zgodnie z nazwą 7 km. Ale organizatorzy twierdzą, że dopiero się rozkręcają.

Zapisy trwają od czwartku 7 lutego. Połowa miejsc już się rozezszła co jest dowodem na duże zainteresowanie tą nową imprezą. Warto zapisać się jak najszybciej i skorzystać z niższej opłaty startowej. Link do zapisów : http://bit.ly/turawska7

Organizatorami biegu są : Stowarzyszenie Biegamy – Pomagamy, Zmierzymyczas.pl oraz grupa biegowa Wieczorne Bieganie w Opolu.

Szczegóły dotyczące imprezy można znależć na fanpage Turawska 7 oraz na stronach organizatorów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *