"> Wirtualny Bieg Mikołajkowy 2019 w Opolu – Biegające Opolskie

Wirtualny Bieg Mikołajkowy 2019 w Opolu

Grupa biegowa WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU w najbliższy piątek organizuje pierwszy w Opolu wirtualno – realny Bieg Mikołajkowy.

Czym charakteryzuje się to wydarzenie biegowe ? Uczestnicząc w wydarzeniu wirtualnie wystarczy zapisać się na bieg na stronie WIRTUALNE BIEGI i pobiec w dowolnym miejscu i o dowolnej porze w czasie trwania akcji czyli od 1 do 8 grudnia. Po przesłaniu do organizatora zapisu swojego biegu uczestnicy otrzymają pamiątkowy medal lub medal i koszulkę (w zależności od wybranego pakietu) pocztą. Można też pobiec w biegu w Opolu, który odbędzie się w piątek 6 grudnia o godzinie 18:00.

W opolskim wydarzeniu może wziąć udział każdy (osoby nie zapisane również) ponieważ jest to bieg koleżeński. Jak informuje organizator podczas biegu nie będzie prowadzony pomiar czasu. Jednak przygotowana trasa o długości około 5.3 km będzie oznakowana dla wygody i bezpieczeństwa uczestników.

Start i meta biegu będzie zlokalizowana okolicy sztucznego lodowiska Toropol przy ulicy Barlickiego. Trasa prowadzić będzie Bulwarami Karola Musioła, Parkiem Nadodrzańskim oraz ścieżkami Wyspy Bolko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *